Informacje dla kupujących

 

Skup aut, skup samochodów, auto komis!


FIRMA SKUP AUT KRAKÓW powstała aby umożliwić Państwu szybką sprzedaż auta na dogodnych warunkach. Pracujemy na terenie całej Polski. Nasi mobilni przedstawiciele dojadą do Państwa we wskazane miejsce.

Sprzedaż auta w naszej firmie to banalnie prosta sprawa.


Na wstępie należy zaznaczyć, że interesuje nasz każdy rodzaj samochodów. Interesują nas auta zadbane kilkuletnie , sprawne ale także starsze i zaniedbane, nadające się do naprawy lub generalnego remontu, bez ważnego ubezpieczenia oraz przeglądu – WAŻNE aby samochody były zarejestrowane w Polsce oraz „na chodzie”. Interesuje nas każde auto z lat 2007-2017 r.

Atrakcyjne warunki, wygoda i oszczędność czasu


Aby szybko i łatwo sprzedać swoje auto w pierwszej kolejności należy przesłać do nas dostępny na stronie internetowej formularz wyceny. Rzeczoznawca na podstawie przesłanych danych dokona profesjonalnego oszacowania. Wycena zostanie przesłana mailowo lub otrzymają Państwo kontakt telefoniczny od konsultanta. Przypominamy, że wypełnienie formularza wyceny nie jest zobowiązujące!

Jeżeli przesłana wycena spotka się z Pasństwa uznaniem umówimy się na optymalny termin i formę dokonania transakcji. Dostosujemy miejsce spotkania do Państwa wymogów - posiadamy oddziały w całym kraju. Jeżeli samochodów jest uszkodzony lub nie chcą Państwo korzystać z pojazdu nasz konsultant przyjedzie pod wskazany adres, przygotuje umowę kupna-sprzedaży oraz wypłaci gotówką ustaloną kwotę. Posiadamy przedstawicieli konsultantów praktycznie w każdym mieście wojewódzkim w Polsce - dzięki temu możemy umówić się z Państwem nawet w tym samym dniu!

Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy, banki, firmy leasingowe i instytucje.

Zapraszamy do współpracy.