Nasza firma, profesjonalnie zajmująca się skupem samochodów w Krakowie i w województwie małopolskim, serdecznie zaprasza właścicieli aut wyprodukowanych od roku 2007, którzy chcieliby je sprzedać, do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy komfortowy skup aut w Krakowie bez konieczności poszukiwania kontrahentów i bez oczekiwania na należność za samochód, która jest wypłacana gotówką od ręki. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz bezpłatną, niezobowiązującą wycenę.
Działamy szybko – naszą wycenę możecie Państwo uzyskać już w ciągu 45 min od wypełnienia formularza wyceny na stronie. Po tym czasie na wskazanego e-maila przyjdzie informacja w której zostanie zaproponowana cena sprzedaży oraz kontakt do konsultanta naszej firmy
Sprzedaż jest bezpieczna – prowadzimy skup aut od 2009 r, - jesteśmy firmą która działa nie tylko na terenie Krakowa ale także wielu innych polskich miast. Nasze wyceny są sporządzone przez konsultanów którzy są rzeczoznawcami samochodowymi dlatego cena zawsze jest adekwatna do stanu samochodu. Kwotę transakcji wypłacamyna miejscu w gotówce, robimy przelew lub wpłacamy w okienku bankowym w którym sprzedający posiada konto.
Skup aut to nie autokomis – nie muszą Państwo czekać na klienta, ryzykować pogorszenia stanu samochodu poprzez pozostawienie go w obcych rękach. Sprzedaż samochodu odbywa się na miejscu w naszej firmie i całość gotówki wypłacana jest także na miejscu.