Skup aut za gotówkę Kraków

Firma Skup Aut Kraków prowadzi skup aut na terenie całego miasta oraz okolic. Jeśli chcesz sprzedać samochód za gotówkę – szybko i na atrakcyjnych warunkach wypełnij nasz formularz wyceny online. Nasz rzeczoznawca w ciągu 2h oszacuje na podstawie przesłanych informacji wartość pojazdu oraz prześle na wskazany adres e-mail naszą propozycję zakupu. Jeśli będzie ona dla Państwa interesująca – wyślemy do Państwa naszego przedstawiciela handlowego który zakupi samochód oraz na miejscu wypłaci uzgodnioną kwotę. Auto Komis Kraków prowadzi Skup Samochodów na bardzo korzystnych warunkach.
Obecnie prowadzimy skup samochodów nie tylko na terenie Krakowa – posiadamy grupę wyspecjalizowanych przedstawicieli handlowych oraz rzeczoznawców którzy w razie konieczności mogą dojechać do dowolnej miejscowości w granicach województwa małopolskiego a także województwa śląskiego.
Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzedaż samochodu jest wygodna i komfortowa a także szybka. Staramy się aby nasi przedstawiciele byli możliwie najbardziej dostępni dla naszych klientów oraz aby czas dojazdu po odbiór samochodu wynosił nie więcej niż 24h. Bez względu więc na to w jakim mieście jest samochód czy jest to sam Kraków czy też Tarnów, Nowy Sącz, Oswięcim, Chrzanów, Olkusz, Zakopane – skup aut Kraków jest w stanie szybko nawet tego samego dnia odkupić samochód.
Zakupu auta dokonują profesjonalni rzeczoznawcy którzy w przeciągu kilkudziesięciu minut sprawnie zweryfikują stan techniczny samochodu i w razie akceptacji naszej oferty od razu odkupią auto i wypłacą gotówkę.
Dojazd rzeczoznawcy firmy Skup Aut Kraków jest bezpłatny oraz do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zaproponowana przez rzeczoznawcę cena nie będzie odpowiednia taka wizyta i tak jest bezpłatna.
Staramy się jednak dochodzić do porozumienia w każdym przypadku i kupować samochody w cenach rozsądnych tak aby klientowi opłacało się sprzedać a nam kupić. W związku z tym bardzo ważne jest aby podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą – a preferujemy kontakt za pomocą formularza wyceny onlina dokładnie opisać stan samochodu.
Skup samochodów w Krakowie chętnie odkupi każdą markę aut – tak więc jest bez znaczenia czy jest to KIA, MAZDA, TOYOTA, SEAT, AUDI, MERCEDES, BMW czy PORSCHE lub LEXUS możesz u nas sprzedać każde auto nie starsze jednak niż rok prod. 2004. – możesz także wymienić samochód na tańszy lub droższy, większy lub mniejszy itd.
Interesuje nas każdy rodzaj aut – auta klasy średniej, wyższej, auta premium i samochody luksusowe, auta rodzinne i sportowe, SUV oraz auta terenowe.